| У переддень одного з найтепліших і найдушевніших свят – Дня матері – у закладах освіти Ковельської громади з ініціативи Ради старшокласників відбулася святкова акція. Учні власноруч виготовляли яскраві листівки, наповнюючи їх теплими словами, щирими побажаннями та дитячою вдячністю. Ці маленькі символи вдячності діти дарували мамам, педагогам і жінкам разом з усмішками та гарним настроєм. ![]() Особливої святковості додали креативні фотозони, створені учнівською молоддю. Квіти, ніжні кольори, щирі написи й теплі обійми стали чудовим фоном для пам’ятних світлин, які збережуть спогади про цей день. День матері – це свято безумовної любові, турботи й сили материнського серця. Це ще одна нагода сказати найдорожчим людям: «Дякуємо за життя, підтримку, терпіння і тепло, яке ви даруєте щодня». Висловлюємо вдячність членам Ради старшокласників, педагогам та всім учням за ініціативність, творчість і створену атмосферу добра. Нехай у кожній родині панують мир, взаєморозуміння та материнська усмішка! Палац учнівської молоді ім. Івана Франка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
11-05-2026 |
| Повернутися назад |