День Матері в Україні

 
День Матері в Україні святкують 1929р. з ініціативи Олени Киселівської, редактора тижневика "Жіноча доля". З нагоди цього свята у нашому місті було проведено ряд заходів. У ковельський пологовий будинок з привітаннями до мам-породіль завітали представники міської влади. Заступник міського голови Ігор Прокопів, директор соціальних служб для сім'ї та молоді Ольга Баласанян вручили в подарунок молодим матусям дитячі фотоальбоми та квіти. До речі, на той момент на світ з'явилося 585 малюків.
А в кафе "Ням-Ням" за кошти місцевої служби у справах неповнолітніх для дітей-сиріт та дітей з функціонально неспроможних сімей було влаштовано родинне свято. 30 учасників дійства поласували обідом та поспілкувались за солодким столом, який для них підготували спонсори.
На цьому заході був проведений конкурс малюнків і творчих робіт "Повір у себе і в тебе повірять інші" для дітей з обмеженими фізичними можливостями громадської організації "Реабілітаційний центр" та конкурс малюнків і творчих робіт "Найкращий подарунок для мами, бабусі та старшої сестри" для дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей дитячого будинку сімейного типу та дітей з прийомних сімей.

16-05-2013
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.