Відео архів ТЦК за 2009 рік
Серед новинок культурно-мистецького життя увагу ковельчан та гостей , безумовно, приверне нова експозиція в стінах міського культурно-просвітницького центру. Представлені тут етно-скульптури молодого львівського скульптора Антона Лубія вже встигли отримати схвальні відгуки
Сьогодні уже важко уявити сучасний населений пункт без міні-стадіонів, ігрових майданчиків, спеціальних зон для занять екстремальними видами спорту. Крокуючи в ногу з часом, у Ковелі на території дитячого містечка парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки облаштували роллердром
Будинок по вулиці Незалежності,89 у Ковелі, де рік тому відкрили міський культурно-просвітницький центр, занесений до пам'яток архітектури місцевого значення. Колись у ньому діяла атека відомої в Ковелі провізорської династії Фрідріксонів.
В день повноліття держави ковельчани утворили символічний "ланцюг єднання" навколо найвищого в світі пам'ятника Шевченку. Мешканці міста активно відгукнулися на заклик організаторів акції "Любіть Україну" і, взявшись за руки, разом заспівали слова державного гімну України.
Про це йдеться в угоді про співпрацю між Ковельською районною державною адміністрацією та Інститутом міжнародних відносин і суспільної комунікації міста Хелма Республіки Польща.
Надзвичайну ситуацію на одному з потенційно пожежонебезпечних об'єктів області — ковельській нафтобазі — ліквідували місцеві підрозділи МНС та аврійно-рятувальні служби Ковеля.
Від сьогодні учні п'ятої та восьмої загальноосвітніх шкіл Ковеля займатимуться фізкультурою на новому спортмайданчику для ігрових видів спорту. Його відкриття в місті приурочили до Дня фізичної культури та спорту.
Конфліктну ситуацію довкола функціонування паралелі третіх класів в загальноосвітній школі №2 міста Ковеля довелося вирішувати... на позачерговій сесії міської ради.
Ковель — місто з усталеними спортивними традиціями. Лише цього року спортивні арени міста залізничників приймали учасників чемпіонату України з веслування на байдарках і каное та мотокросу, відбіркового турніру до чемпіонату світу з боксу серед юнаків. У ці дні готується відзначити свій 25-річний ювілей СДЮШОР “Ніка-Сільмаш”,
20 років тому, ще в далекому 1989, з ініціативи тодішнього голови міськвиконкому Євгена Поліщука у Ковелі почали втілювати ідею будівництва спортивно-оздоровчого комплексу на бульварі Л. Українки. В жовтні 1993 року державна комісія прийняла споруду в експлуатацію