Новини Ковеля 2022
Три великі металеві контейнери для небезпечних відходів у Ковелі вже встановлено.
В емоційному суботньому поєдинку "Вокар" здобуває перемогу над "Теремно-Хліб".
Протягом 2021 року до бюджету м. Ковеля сплачено понад 103 мільйони гривень плати за землю. Сума сплаченої в місті плати за землю на 13,6 відсотка перевищує показники 2020 року.
На вихідних, в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів щодо протидії вуличній злочинності та безпеки дорожнього руху, здійснено відпрацювання міста Ковеля.
21-річна Ярина Солоненко з Ковеля виконала пісню «Fortepiano» Христини Соловій на сліпих прослуховуваннях в першому випуску 12-го сезону телешоу «Голосу країни».
Автопригода трапилася учора вранці, 23 січня, по вулиці Луцькій. и23-річний ковельчанин, керуючи автомобілем Audi A6, ймовірно, не впорався з керуванням та врізався у бетонну часину мосту.
Головний державний санітарний лікар області інформує, що станом на ранок 24.01.2022р. на Волині протягом попередньої доби зареєстровано 251 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 52, медпрацівників – 11).
Важко знайти слова розради, коли зупиняється серце близької людини. Юрій Борисович був професіоналом своєї справи, добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником. Нехай світлий спомин про ...
З 20 січня вокзал у Ковелі став одним з 18 залізничних вокзалів, де охочі усі охочі можуть отримати бустерну дозу вакцини від коронавірусу, — розповіла Суспільному медсестра Оксана Рижко, яка працює у цьому пункті щеплення.
Майже триста колядників зібралися у Ковельській “Просвіті”, аби вкотре привітати місцевих жителів з Різдвом Христовим та усіма зимовими святами.